Zachowaj spokój- kryminał od Harlana Cobena

Książki kryminalne są uwielbiane przez wielu odbiorców. Na całym świecie istnieje wiele autorów, którzy regularnie udowadniają, że jeszcze nie wszystko zostało napisane. Takie powieści są pełne grozy, tajemnic, zwrotów akcji oraz bohaterów, którzy nierzadko mają za sobą straszną historię. Warto się przekonać, że jedną z takich książek jest dzieło “Zachowaj spokój“. Jest to książka znanego pisarza, którym jest Harlan Coben. Co warto wiedzieć na temat tej książki oraz co dzieje się w fabule? Warto się o tym przekonać.

Zachowaj spokój- fabuła książki kryminalnej

Zachowaj spokój to powieść, która została stworzona przez Harlana Cobena. Jest to pisarz, który już nieraz udowodnił, że kryminały jego autorstwa są pełne grozy oraz nie sposób przewidzieć, co wydarzyło się w nich na samym końcu. Jedną z nowych propozycji od amerykańskiego pisarza jest pozycja “Zachowaj spokój”. Pisarz debiutował powieścią w 1995 roku. Od tego czasu zdążył już zaskarbić sobie sporo grono fanów, którzy chętnie sięgają po jego książki. Książki pisarza zostały już nieraz zekranizowane, a autor dalej nie przestaje zaskakiwać. Jego nowa powieść to kolejny kandydat na bestsellera.

Zachowaj spokój- postacie i wydarzenia

W nowej książce od Harlana Cobena nie może być mowy tylko o jednym głównym bohaterze. Już w pierwszym rozdziale czytelnik poznaje kilka postaci, które nie zostaną bez znaczenia dla całej historii. Zachowaj spokój dostępne m.in. w TaniaKsiazka.pl to historia, w której wszystko zaczyna się od poznania nastoletniego Adana. Jest to chłopiec, który jest zamknięty w sobie. Wszyscy myślą, że takie postępowanie to następstwo samobójstwa, jakie dotknęło kolegę Adama. Z czasem wychodzi jednak na jaw, że to tajemniczy człowiek nakazuje milczenie chłopcu. Jest to dopiero początek historii, której koniec wcale nie nastąpi zaraz po odnalezieniu autora nakazu. Rodzice chłopca, jak i sam chłopiec będą brali udział w wielkiej grze, która dotyczyć będzie znacznie więcej osób. Nowa książka Harlana Cobena już do znalezienia w księgarniach.