“Zachowaj spokój”, czyli powieść, którą polubi każdy miłośnik bądź miłośniczka literatury kryminalnej!

“Zachowaj spokój”, czyli bestsellerowa powieść kryminalno-sensacyjna, która spodoba się każdemu fanowi tego typu literatury!

Zachowaj spokój z księgarni internetowej” to jedna z najbardziej znanych powieści napisanych przez Harlana Cobena, która uważana jest za jedno z najlepszych dzieł napisanych przez tego twórcę. Dzieło to, które spodoba się każdemu fanowi powieści kryminalno-sensacyjnych, zebrało niezwykle pozytywne recenzje w takich czasopismach, jak “San Francisco Chronicle” oraz “Forbes Magazine”. Jeśli więc uwielbiasz zaczytywać się mrocznych i ciekawych historiach, to zdecydowanie powinieneś sięgnąć po ten tytuł.

Michael i Tia są zaniepokojeni zachowaniem swojego syna. Szesnastoletni Adam Baye niezwykle zmienił się po tragicznym samobójstwie swojego najlepszego przyjaciela, chłopak zamknął się w sobie. Widząc, że coś niedobrego dzieje się z ich synem opiekunowie nastolatka postanawiają, że na jego komputerze zainstalują program szpiegujący. Ten niezwykle ryzykowny krok podjęty przez rodziców Adama, po pewnym czasie przynosi rezultat. Szesnastolatek otrzymuje maila, w którym tajemniczy nadawca nakazuje chłopakowi milczeć. Czy Adamowi coś grozi? Czy chłopak wie coś na temat samobójstwa swojego najlepszego przyjaciela? Co wspólnego ma Adam z morderstwem dokonanym na peryferiach Nowego Jorku? Dlaczego rodziną szesnastolatka zaczyna interesować się Federalne Biuro Śledcze? Na te pytania odnajdziesz odpowiedzi, tylko jeśli sięgniesz po tę powieść! 

Harlan Coben, czyli jeden z najlepszych pisarzy w historii!

Harlan Coben to niezwykle zdolny pisarz, który urodził się w 1962 roku w Stanach Zjednoczonych. Coben napisał między innymi takie bestsellerowe dzieła jak: “Krótka piłka”, “Bez śladu”, “Jeden fałszywy ruch”, “Najczarniejszy strach”, “Wszyscy mamy tajemnice”, “Kilka sekund od śmierci”, “Tylko jedno spojrzenie”, “Na gorącym uczynku” oraz “Chłopiec z lasu”. Twórczość tego wybitnego artysty została doceniona i Coben był laureatem wielu prestiżowych nagród, takich jak między innymi: “Anthony Award for Best Paperback Original”, “Edgar Award for Best Paperback” oraz “Shamus Award for Best Original P.I. Paperback”.